Range Rover Sport

21 000 EUR

Shitet nga: Range Rover 07 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Range Rover 3.0 Sport HSE ne super gjendje i sapo targuar ne gjendje shume te mire, vaj dhe filtra te sapo nderruara, makina eshte e paster si brenda dhe jashte. Kambio automatike F1 4x4 sendilje elektrike, me ngrohje para dhe mbrapa, navi me touch, sensor para dhe mbarapa + kamera parkimi, drita bixenon, baxha xhami, xhama te zinj origjinal, pasqyra me palosje etj. Cmimi 21 mije euro i diskutueshem.
Range Rover
069 984 0104
Leaflet
Në fillim