U SHIT

12 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Pri 09:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 7 800 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 2 300 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Land Rover Range Rover Sport 2.7HSE 4X4 Diesel me letra te paguara per 1Vit! Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic navigator i madh bagazhier me 6 CD player MP3 tapiceri lekure shum e paster sensore parkimi origjinal para-mbrapa clima bi zona eshe per pasagjeret mbrapa sendile me ngrohje dhe levizje elektrike drita xenon pilot automatik baxha xhami shkalle (pedane) anesore origjinale etj.. Mundesi ndrimi.
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 2 900 EUR
U SHIT 5 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Në fillim