Range rover Sport 4.2 super gjendje

13 500 EUR

Shitet nga: range 02 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover sport Supercharged benzine 4.2 Viti i prodhimit fund 2007,me 257.000km, sedilje me fryrje, baxha xhami, Tapiceri ngjyre bezhe lekure, navi, goma 100% te reja. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dokumenta te paguara.
Cmimi: 13.500€
Tel: 0692327233
Leaflet
Në fillim