Range Rover Sport-08 Super Okazion

Shitet nga: Redi Dje 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport
Shitet range rover sport.Makina eshte e sjelle nga gjermani dhe po ben 6muaj qe ka ardhur.Eshte ne super gjendje si nga ana estetike dhe motorike.Me letrat e paguara deri ne Maj 2020.Goma te reja 90%,klima me 2 zona,baxha,disqe 20 te zinj,xenon.Makina eshte mbajtur per merak.Shitet ose nderrohet.Cmimi pak i diskutueshem(me nderrim ka cmim tjeter)FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim