Range Rover Sport-08 Okazion

10 500 EUR

Shitet nga: Redi Dje 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2008
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E bardhë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Range Rover Sport
Shitet range rover sport.Makina eshte e sjelle nga gjermani dhe po ben 6muaj qe ka ardhur.Eshte ne super gjendje si nga ana estetike dhe motorike.Me letrat e paguara deri ne Maj 2020.Goma te reja 90%,klima me 2 zona,baxha,disqe 20 te zinj,xenon.Makina eshte mbajtur per merak.Shitet ose nderrohet.Cmimi pak i diskutueshem(me nderrim ka cmim tjeter)FLM
Leaflet
Në fillim