Shitet

25 000 EUR

Shitet nga: Papi 23 Korr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover Evoque 200 Benzin full opsjon goma 100% te reja disje Valeri nr 20 + 4 disje me gjith goma te sajat origjinale, makina ka ardh nga Amerika me 0 Km dhe e perdorur vetem nga nji pronar e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj shitet 25000 € pak i diskutushem Faleminderit
Leaflet
Në fillim