Okazion

2 500 EUR

Shitet nga: Zeni 21 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Shes range rover te vitit 2001 te mbajtur ne gjendje perfekte, makina ka disqe dhe goma 100%, xhama te zinj dhe te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Targa dhe dokumenta te rregullta, per me shum kontaktoni ne tel. Presim bleres serioz ju falemderit!
Leaflet
Në fillim