Land rover TD5

5 500 EUR

Shitet nga: Land rover TD5 28 Qer 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Land Rover
Shitet land rover td5, ne gjendje te shkelqyer nga ana motorrike, gjenerike dhe vizuale,4 goma te reja, me taksa deri ne fund te vitit, e gatshme per cdo lloj prove.shkurt makine e shkelqyr per kush e di si jane td5,
Land rover TD5
0682950583
Leaflet
Në fillim