Shitet Land Rover

5 000 EUR

Shitet nga: Evi 22 Maj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Land Rover Freelander 2.0 TD ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet te sapo kryera te Land Rover. Taksat dhe siguracion te paguara deri ne prill 2021.
Me sensor parkimi full opsion me dy celsa xhama elektrik sedilje me ngrohje
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim
Cmimi 5,000 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim