Land Rover Freelander benzin + gas

3 200 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Klajdi 27 Maj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shes Land Rover viti 2001 me sherbimet e bera motorr 1.8 benzin gas dhe ne leje te qarkullimit makina eshte ne gjendje te mir si brenda dhe jasht letrat Jan deri me date 25 01. 2018 per me shum kontaktoni ne nr e tel .
Leaflet
Në fillim