shitet

3 000 EUR

Shitet nga: arjan 30 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
shitet per arsye emigrimi , makina eshte super ne gjendje sherbimet dhe gomat e sapo bera me letra deri ne korrik
Leaflet
Në fillim