Land Rover Td4 2002

3 200 EUR

Shitet nga: dario Sot 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Land Rover FREELAND Td4 jeep.Me motor 2000 nafte.Eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.Letrat te paguara deri ne korrik te 2020.Ngjyra e makines blu me sallon bezh.Makina eshte me dy dyer pjesa mbrapa e tavanit behet Kabrio.cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim