U shit flm Land Rover 2.0 diesel 4x4 manual

Shitet nga: Land rover 09 Sht 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet ose nderohet , dekumenta te paguara deri ne korrik 2018 , land rover freelander motor 2.0 naft turbo , kambio manual 5+R , 4x4 funksional , sallon meshine shume e mbajtur per vitin qe eshte , baxha xhami funksionale , bordura anesore , kondisioner , radio cd mp3 , motori ne gjendje te shkelqyer , konsumi shume i ulet , zgara siper , mbydhje qendrore me pult , makina eshte e vitit 1999 por cdo opsion dhe jasht dhe brenda e ka si te 2002 , te gjitha sherbimet e sa po bera , si kembe motori , koka moco , faj filtra ferota , dekumentat e sapo prera , deri ne korrik te 2018 , cmimi i pa diskutueshem , mundesi nderrimi me veture Me nderrim cmim tjeter , auto pro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim