Land Rover

2 500 EUR

11 240 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Erald 27 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
1999
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E gjelbër
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Freelander
Shes land rover te vitit 99 motor 2000naft ne gjendje shum te mire ....letrat I kan mbaruar 10.09.2019 e shes per arsye emigrimi ndaj dhe sia kam ber letrat .....
Leaflet
Në fillim