Land Rover

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: serxhio 02 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet ose nderrohet land rover ne gjendje shume te mire , foristrada disponon dy pal disqe , nje pal sportiv dhe nje pal origjinal me goma te reja . per me shum info kontakt ne whatsapp 0684340215
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim