Land Rover Okazion

Shitet nga: land 18 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Land Rover Freelander 2004 motorr 2000 naft 4x4 ambio automat letrat deri ne nentor 2019 te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja e gatshme per cdo lloj prove per me shum foto dhe informacion whats app viber 0697254826
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim