Land Rover Freelander 2.0 4x4 2000

Shitet nga: @@--@@ 24 Pri 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet Land rover viti 2000 ,,, makina eshte 4x4 .. eshte ne gjendje shume te mire motorike si dhe xhenerike ,, motori eshte 2.0 nafte ,,,kondicioner ,abs, airbag xhama elektrike etj etj ,,, cmimi 3700 euro i diskutueshem,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim