Land Rover 8

Shitet nga: Eklen Curra 05 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet per gjendje mos perdorimi dhe emigrimi. Esht ne gjendje te mire perdorimi . Kamje manuale .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim