Shitet Discovery 3 HSE. 2.7 DIESEL. PERFEKTE

11 500 EUR

Shitet nga: Armando 10 Gush 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Land Rover Discovery 3 ne gjendje Perfekte. Kamio atomatike (tiptronic) ... Makina ka tapiceri bezhe shumë te bukur ne gjendje perfekte, tavan ngjyr gri, sedilje me memory, pilot automatik, sistem audio harman kardon, ka 230000 km te sajt orginale dhe është Viti: 2007. Dokumenta te prera deri ne Dhjetor 2019 siguracion deri ne Gusht 2020. Te gjitha sherbimet te bera te SAMIA Auto, ç’do sherbim i bërë ne makinë është i dokumentuar me dokumenta dhe fatura dhe data, makina është mbajtur ne gjendje jashtzakonisht perfekte. Arsyeja e shitjes: "Disponim i dy mjeteve te tjera". Tel 0696539744. Cmimi pak i diskutueshem.
Armando
0696539744
Leaflet
Në fillim