🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 discovery 3 . 2.7 DIESEL.

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
Shitet land rover discovery 3
🚙ne gjendje shumë te mirë, kamio atomatike (tiptronic) .
.🚘 Makina ka tapiceri bezhe shumë te bukur e kombinuar me njgjyra nga jasht pa grevishje , tavan kamosh, drita ksenon kthehen nga kthehet timoni, pasqyra me palosje, sedilje elektrike dhe ngrohje, sistem audio harman kardon, ka 220000km dhe është Viti: 2006 Dokumenta te prera ne Mars, 2019, sherbime te sapobera (vaj-filtra 03/07/2019, bateri e re etj goma ) ç’do sherbim i bërë ne makinë është i dokumentuar me dokumenta dhe fatura dhe data, makina është mbajtur shumë mirë. Tel 0692073444
Na ndiqni ne Istagram autovip.al
fb autovip.al
Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim