Land rover discovery td5

8 000 EUR

Shitet nga: Arlind 16 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Gramsh
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
📌Shitet/Nderrohet
📌4 gomat e reja goodrich
📌Parakolp mbrojtese hekuri
📌Shum e paster si brenda dhe jashte
📌Sherbimet e bera,letrat deri ne maj 2020
📌Xhama te zinj origjinal
📌Pilot automatik
📌Sallon lekure me kamosh

Nderrohet me Audi a6,bmw 530,520,audi a4 diferencat +\-
Leaflet
Në fillim