Gomisteri Izmiri[100 meter pas bexhistenit

Shitet nga: izmir 30 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery Sport
Gomister izmiri ju ofron
kovergjence te 2018
balancim disku
licuidim disku
drejtim disku
goma te reja dhe te perdorura
ofertat e hapjes nuk kan fund
provoni ju garantojm jemi me te miret
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim