Land rover

Shitet nga: Eljon 05 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery Sport
Makina esht me te gjitha sherbimet 4x4 bllok ka dhe mundesi ndrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim