Land rover super per terrene malore

Shitet nga: Klodi Dje 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery Sport
Land rover td 5 me targa dhe letra per nje vit me te gjitha sherbimit e bera goma te reja,makina eshte dhe per terrene malore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim