Land Rover Defender Okazion kampagnola

3 000 EUR

Shitet nga: Lorenc 23 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Defender
E ushtris italiane versioni civil me dokumentat e paguara deri ne qeshor 2018 nga ana mekanike dhe xhenerike eshte perfekte ka nevoj per lyerje okazion
Leaflet
Në fillim