Lancia Zeta -00

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: eriseld 31 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Zeta
shitet lancia zeta 6+1 vit prodhimi 2000 motorr 2.1 nafte makina esht ne gjendje te mir goma reja dhe bateri e re klima xhama elektrik kasetofon origjinal etj !! cmim i padiskutueshem.
eriseld
0674982916
Leaflet
Në fillim