Lancia Ypsilon benzin -03

1 700 EUR

Shitet nga: xxxx 22 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Ypsilon
Lancia y viti 2003
1.2 benxin 8 valvula teper ekonomike tamam per tirane
ngjyra blu goma te katerta te reja
tapiceri lekur kamosh ngjyr bezh
sedilje me ngrofje
kondicioner
xhama elektrik
fendinebia
pasqyra elektrike me buton
sob per ta gjetur makinen te ngroht kur esht ftoht
makina esht ne gjendje super esapo ardhur nga gjermania dhe me dogan te paguar
makina esht full per llojin e vet dhe shum ebukur
Super ekonomike
1.7 euro
Leaflet
Në fillim