LANCIA YPSILON BEN/GAZ 2005

3 700 EUR

Shitet nga: joni 07 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Ypsilon
Lancia Ypsilon 1.6 benzin/gaz
makina esht e 2005 dhe ka 125600 kilometra orgjinale mund ti kontrolloni ku te doni.
Impjanti i gazit eshte i sapovendosur te eltoni Fushkruj dhe ka 2 vjet garanci.
Impjanti i gazit esht i shenuar ne leje qarkullimi.
Makina esht full optios:
KAMIO AUTOMATIKE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR PARKIMI
ESP
6 AIRBAG
PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA ELEKTRIK
MBYLLJE QENDRORE
ABS
SRS
AIRBAG
CRUISER CONTROL
KLIMA
SISTEM MUZIKE BOSE.
TE GJITHA DRITAT LED
Makina ka sallon lekure 100% dhe ska asnje te gervishur.
Makina ska nevoj per asnje gje mund ta kontrolloni ku te doni.
Vaj filtra te sapo ndruara.
Kolaudim Taksa Siguracion te paguara deri ne Nentor 2020.
Cmimi 3700 euro i diskutueshem
0693026163
Leaflet
Në fillim