Lancia Ypsilon.1.4.Automat.Panorama..🇨🇭🇨🇭

3 150 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: T&A Sot 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Ypsilon
Lancia Ypsilon.1.4.Benzin.Automat.Panorama
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Me dogane te paguar
Cmimi 3500 Euro
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Data e pare e regjistrimit.13/12/2006
Kilometra te pershkruara. 131 mije ORIGJINALE
Garanci per KLM..
Motorr: Benzine me 4 pistona..
Euro 4
Kamjo AUTOMAT
Fuqija:70. Kw(95.kf)
Konsumi karburantit(urban) 7.5.L/100. Klm
Konsumi karburantit(kombinuar) 6.4. L/100. Klm Konsumi karburantit(autostrad)5.4.L100 Klm
Numri dyerve 3
Numri veneve 5
Ngjyre Pana
Hapje qendrore me pult
Klima
Radjo CD
Komanda ne timon
Tempo mat
Timon City
Xhamat me komandim elektrik,bashke me pasqyrat
Gomat 100% te reja
Disqe Alumini
Dritat mjergulle poshte
Vaj dhe filtrat te sapo nderruara..
Makina eshte ne SUPER SUPER GJENDJE
TIP TOP
E gatshme per cdo prove..!!!
🛑 NUK BEJME NDERRIME..
Per me teper info
Cel: 0692094244
T&A
  Online
0692094244
Leaflet
Në fillim