Shitet lancia thesis benzine/gas

Shitet nga: Klevis Mehmeti Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Thesis
Shitet Lancia Thesis 3.0 benzine full option (nuk e kap taksa e lluksit) me impjant gazi Lovato (1200 euro) makina eshte ne gjendje shume te mire komode ekonomike. Sediljet me levizje elektrike navigator ekran sistem audio bose me impiant audio te montuar ne bagazh origjinal i fabrikes dhe bagazhier philips origjinal me 6 cd ne kroskot xhama elektrik gomat 90 perqind te reja. Makines i jane nderruar kit ripa guzhineta vaji kambio te gjitha me fature nga koncesionari i fiat albania ne autostrade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim