LANCIA THESIS 2.4 JTD -03 NDERROHET

Shitet nga: Auto 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Thesis
SHITET LANCIA THESIS VITI 203 MOTORR 2.4 JTD NAFTE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE. ESHTE FULL OPTIONS SEDILJE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE&MEMORJE XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL PERDE ELEKTIKE MPRAPA ORIGJINALE, KLIMA 2 ZONALE, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSOR PARKIMI PARA&MBRAPA SENSOR SHIU DHE DRITASH,DRITA KSENO OROGJINALE ME POZICIONIM SIPAS TERRENIT, LARJE FENERESH, NAVIGATOR ORIGJINAL PLUS BAGAZHIER ME 6 CD, TELEFON, ABS, ESP,ASR,AIRBAG,
MAKINA ESHT ME TARGA--AA DHE ME LETRA TE PAGUARA deri ne shkurt te 2017 Cmimi 4000 euro
NDERROHET
Cel-068 20 14 063 Viber-WhatsAp
Leaflet
Në fillim