Lancia dizel

1 500 EUR

Shitet nga: elvis 30 Pri 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Shitet 1500 euro ose mdrohet me vetur makina asht shum e mbajtur si brenda dhe jasht pa kalbzime fare ska makina asht 6+1
Leaflet
Në fillim