makine lancia Y10,2002,Benxine, Gaz 1.2 kubik

850 LEK

Shitet nga: Dhimiter Rrodhe 14 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Shesim makine lancia Y10,2002,Benxine, Gaz 1.2 kubik
Ne gjendje shume te mire eshte poashtu shume ekonomike dhe ne cmim shume te mire
Dhimiter Rrodhe
0683316108
Leaflet
Në fillim