Okazion . Lancia Musa whatsApp0041786701124

Shitet nga: Lancia 15 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: MUSA
Shitet Lancia me 62 mij km origjinale. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike, gjenerike dhe vizuale dhe eshte me dogane te paguar. Nuk ka punuar fare ne shqiperi dhe eshte e ardhur nga zvicera. Makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli nga ana juaj! Gomat 90% te reja, vaj filtra te bera ne zvicer, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Ka shume opsione ekstra si tavan panoramik, start & stop (fiket ne trafik) sensor parkimi,sensor shiu , shume ekonomike dhe ka shume opsione te tjera. Per me teper mund te kontaktoni ne whatsApp .0041786701124
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim