Lancia 2007 1.4i

3 800 EUR

Shitet nga: Ren 29 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Modeli
MUSA
Makina esht ne super gjendje komode dhe shum e bukur
Leaflet
Në fillim