shitet lancia musa

0 LEK

Shitet nga: armando 03 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
MUSA
shitel lancia musa 1.3 me naft e sapo ardhu nga italia me dogane te paguar ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike xhama elektrik pasqqyrat me buton hapje dhe mbyllje me pult me klima goma te mira
armando
0695323648
Leaflet
Në fillim