Lancia flavia 1968

6 500 EUR

Shitet nga: Lorenc Dje 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Flavia
Sapo ardhur nga Italia makina eshte ne gjendje Origjinale e pa restauruar . Vetem nji pronar e shkruajtur ASI Automobile Storico Italia . Motorri ne gjendje perfekte 1.5 cc makina eshte me benzin dhe gaz .Makina mori piese ne Retro Albania NGA 1 janari makina hyn te taksa zero pra nuk ka taksa sepse makin antike 000 taks 👍
Leaflet
Në fillim