Lancia flavia 1968 unike

6 800 EUR

Shitet nga: Lorenc 03 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Flavia
Sapo ardhur nga italia makina eshte e pa restauruar ne gjendje origjinale dhe e mirmbajtur .Vetem nji pronar e shkruajtur ne Asi Automobile storico Italia Motorri 1.5 ne gjendje perfekte Makina mori pjese ne Retro albania vetem telefonata serioze Rralle her gjendet makina ne ket gjendje cmimi eshte okazion per gjendjen e makines
Leaflet
Në fillim