Lancia Delta*S*1.6 MultiJet*MOMO-DESIGN*OKAZION-10

Shitet nga: LANCIA Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Delta
Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN*
-VITI PRODHIMIT 2010
-128000 KM ORIGJINALE
- KAMBIO MANUALE
- Ngjyrë BICOLOR E BARDH KRISTALINE PANE ME TE ZEZE
- NAVIGATOR - CD - DVD - ME 6 CD, AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI-
-Klima DIGITALE ME 2 ZONA,
- FTOHES FIGROFERIK
-ME DOPIO BAZHO PAMORAMA
- TELEFON WINDOWS MOBILE
-TAPICERI ALCANARA LEKURE + SPORTLINE + NGROHJE SEDILESH +LEVIZJE ME BUTONA
-PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë),
-XHAMA TE ERRET ORIGJINALE LANCIA
-PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE
-12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-Timon hidraulik + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES
-FENERE BIXENON TE PERSONALIZUAR ME LUPA XENON + ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIKE
-SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
-GANXHO MBRAPA
-NJE PERDORUES I VETEM
- Gomë reservë e PAPERDORUR+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
- 4 GOMA TE REJA
- Disqe alumini 17 inches te Markes ``MOMO``
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-
E SAPOARDHUR SIGURACION LETRA TE PAGUARA 1 VIT DERI NE SHKURT 2020

NR 00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim