Shitet Makine Lancia

1 200 EUR

Shitet nga: Altin 25 Maj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Beta
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune me te gjitha sherbimet e kryera si ato mekanike dhe xhenerike.
Eshte ekonomike dhe e rehatshme.
Letrat jane te paguara deri me 21.09.2019
Leaflet
Në fillim