Gjenerator, Iveco, John Deere perkins

Shitet nga: Sot 07 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lamborghini
Modeli: Huracán
Xhenetit te tipit Iveco, John Deere, perkins dhe
E tipe te tjera, te majave te ndryshe dhe cmime te ndryshme sipas fuqisë dhe te diskutushme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim