Karikus samsungu😂

Shitet nga: Askushi 20 Maj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 000 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lamborghini
Modeli: Aventador
Karikusi eshte ne gjendje shume te mire shendetsore dhe eshte i vaksinuar kunder terbimi..ka vetem 1 problem i cili eshte nqs nuk e fut ne prize ai nuk karikon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim