U shit✅Kia Ceed 1.6 Nafte Automat

4 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SHPATI AUTOHAUS 05 Dhj 17:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SHPATI AUTOHAUS
Citroen C3 Automat 3 100 EUR
U shit✅Fiat Panda Automat 3 700 EUR
U shit ✅Smart CDI 2 400 EUR
VW Caddy 🇨🇭 4 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
Kia Ceed
Motorri-1.6
Karburanti-Nafte
Kambio-Automat
Viti i Prodhimit-06/2008
Kilometra-167000
Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar ne gjendje perfekte e gatshme per çdo lloj prove.Disqe Alumini,Xhama Elektrik,Pasqyra Elektrike,Komanda ne Timon,Autopilot,Klima Automatike,2 Çelesa etj.
Shpati Autohaus
Autotransport:Zvicer-Shqiperi & anasjelltas
Adresa:Bulevardi Blu,Kamez,Tirane
Mundesi blerje me keste mujore
SHPATI AUTOHAUS
SHPATI AUTOHAUS është kompani ndër të parat e cila meret me: • Shitje & Blerje & Ndërime Makinash • Shitje me keste • Auto Transport : Zvicër-Shqiperi & Shqiperi-Zvicër • Shërbim karrotreci Me një fjalë Shpati Autohaus është kompani e cila ju ofron gjithcka reth makinës juaj Me punën tonë te palodhshme ne ju garantojmë koreksi maksimale për të gjith shërbimet që ofrojmë. Eksperienca jonë e gjatë na mundëson dhënjen e sigurisë për klientët tanë. Jemi zgjedhja më e mirë për gjitha shërbimet që ju duhen edhe atë në një vent të vetëm Shpati Autohaus me një qëllim që ti kënaqim nevojat e juaja. Mundësi të shumta duke nisur nga makinat sportive familjare deri tek ato luksoze. Mjafton qe ju ta dini se çfarë kërkoni Shpati Autohause ka zgjidhje për të gjith!!! Një zgjedhje e madhe e makinave si: Audi, VW Golf, Seat Altea, Nissan Micra, Mercedes, Volvo, VW Touareg, Ford Kuga, Fiat Croma, Ford Focus, Mini Cooper, Opel Corsa, Smart Fortwo, Fiat Panda, Opel Zafira, Jeep Cherokee edhe shumë të tjera. Tek ne çdo ënder e juaja bëhet realitet sepse ne ju mundësojme makina më të mira dhe më të lira në treg. Mund të na vizitoni ose të na telefononi dhe të bindeni !! Rruga Bulevardi Blu,Kamez,Tiranë Albania,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kamez,Tirane Tregoje në hartë
00355695555502
https://www.facebook.com/pg/Shpatiautohaus/about/?ref=page_internal
SHPATI AUTOHAUS
00355695555502
Leaflet
SHPATI AUTOHAUS
U shit✅Audi A6 S-Line 6 800 EUR
U shit✅Mercedes Benz E220 Evo 🇨🇭🇨🇭 6 800 EUR
U shit✅Audi A3 DSG🇨🇭 5 000 EUR
VW Passat 2.0 Nafte Automat 4 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione