KIA CEE'D -08 Automatike FULL OPTION OKAZION

6 299 EUR

Shitet nga: Tony 26 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
KIA CEE'D AUTOMATIKE.
Viti prodhimit Dhjetor 2007.
Ne gjendje perfekte.
Ngyra kafe e hapur me tavan te zi.
91.000 km origjinale.
Disqe Alumini origjinal.
Sensor parkimi.
2-Celsa origjinal (1 esht e re e pa perdorur).
Sallon me lekure shum shum te paster.
komanda ne timon.
Sedilje me ngrohje.
Klima digital, navi, radio, cd, port usb.
Xhamat e zi orgjinal nga fabrika.
Pasqyra elektrike dhe me palosje.
Makina eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Eshte blere tek KIA motors Albania me vleren 17.500 euro. Eshte perdorur vetem nga nje person, ka shume pak kilometra dhe jepet me garanci.

CMIMI 6.299 euro i DISKUTUESHEM.
TEL 0694586544 WHATSAPP - VIBER.
Leaflet
Në fillim