OKAZION

4 800 EUR

Shitet nga: Ylli 08 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike.
Disponon motorr 1.6 nafte,ngjyra e jashtme blu, goma te reja R17,sensor mbrapa,xhama te erret origjinal,full black leather,komanda ne timon,serdilje me ngrohje,dritat xenon me opsion AUTO,fshireset me sensor shiu,mbyllje Auto te dyerve gjate ecjes etj..
Leaflet
Në fillim