Kia ceed

4 800 EUR

Shitet nga: -------- 14 Maj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
Kia ceed 1.6 nafte , kamio automatike , xhama elekrike , abs , airbag , sallon mershine , sensor parkimi , xhama te zinj origjinal nga fabrika , ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike dhe estetike , me dogane te paguar
--------
0692167764
Leaflet
Në fillim