kia ceed

4 800 EUR

Shitet nga: besim 28 Korr 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
kia auto veture benzin 1.6 viti i prodhimit 2007 ne gjendje perfekte gjenerike dhe motorrike me dogane te paguar me klime radio cd abies airbag 66000 km me kilometra origjinale me certefikate
Leaflet
Në fillim