Kia cee’d

3 199 EUR

3 950 EUR

Shitet nga: H&H 27 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
Makina ka po ben 1vit qe eshte futur ne shqipri dok i ka deri ne gusht 2020. Motor 2.0 diesel Punon perfekt si Dhe nga ana xhenerike ju kan ber sherbimet.
Leaflet
Në fillim