Kia cee'd

4 700 EUR

Shitet nga: Ermira Berisha 02 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
Shitet makina Kia cee'd ne gjendje shume te mire. Ka pasur vetem nje pronar. Ne makine nuk eshte pire asnjehere duhan. Kilometrat qe ka bere jane 231.000 km te certifikuara.
Gomat sapo i jane nderruar, jane te reja, te paperdorura. I jane bere kolaudimi dhe siguracioni per nje vit. Makina eshte blere te concesionari i Kia-s dhe kontrollet i jane bere cdo vit po aty. Ka sensor parkimi dhe airbag pasagjeri dhe shoferi.
Brenda, sediljet jane te gjitha lekure. Ka ajer te kondizionuar. Tapiceria sapo i eshte lare.
Cmimi eshte i negociueshem. Per info te tjera mund te na kontaktoni.
Ermira Berisha
0676873184
Leaflet
Në fillim