AUTO INGROSSO 🇦🇱

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 24 Shk 09:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Nissan Micra 3 400 EUR
AUTO INGROSSO 3 300 EUR
Vw Volkswagen Tiguan 8 900 EUR
Audi A6 7 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
cee´d
KIA CEE’D, VITI 2008
1.6 CC NAFTE
Kambio manuale
144.547 kilometra origjinale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi: 4000 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada nga Durresi per Tirane Kilometri 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
  Online
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
Citroen C3 1.4 Nafte 2 200 EUR
Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat 6 300 EUR
Fiat Bravo 1.6 Nafte 5 300 EUR
Toyota Yaris 1.4 Nafte 4 300 EUR
Në fillim